ŚWIATOWY


TYDZIEŃ


PRZEDSIĘBIORCZOŚCI


SZCZECIN


14-20 listopada 2016

Skuteczne prowadzenie rozmów. Wykrywanie kłamstw.

Rejestracja

Zapraszamy na 5-godzinne szkolenie dedykowane przede wszystkim osobom, których praca wymaga kontaktów interpersonalnych i ich bieżącej oceny, które wykorzystują w pracy umiejętność postrzegania i muszą podczas rozmowy wpływać na zachowanie rozmówców w celu uzyskania informacji lub zmianę ich postaw (analiza biznesowa, systemowa, kierowanie projektami, zarządzanie zespołami, sprzedaż i negocjacje).

W toku szkolenia realizowane są następujące zagadnienia:

 • Planowanie i przygotowanie rozmowy
 • Nawiązywanie kontaktu interpersonalnego z rozmówcą
 • Kontrola przebiegu interakcji
 • Umiejętność słuchania
 • Techniki formułowania i taktyki zadawania pytań
 • Wnioskowanie na podstawie obserwacji rozmówcy
 • Rozpoznawanie wskaźników kłamstwa – wprowadzenie do analizy behawioralnej 
  w procesie wykrywania kłamstwa
 • Rozpoznawanie strategii obronnych
 • Stosowanie podstawowych technik negocjacji w sytuacjach konfliktowych
 • Budowanie skutecznego przekazu perswazyjnego
 • Rozpoznawanie i przeciwdziałanie manipulacjom – doskonalenie postaw asertywnych

Techniki prezentowane na szkoleniu przez Piotra Sudnika z firmy NP2 Konsulting opierają się na metodach opracowanych i stosowanych m.in. przez FBI.

Szkolenie odbędzie się w Technoparku Pomerania 16.11.2016 w godzinach 10:00-15:00!

 

Limit miejsc wyczerpany! Dopisz się do listy rezerwowej!Piotr Sudnik

Z wykształcenia prawnik, absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, oficer Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w stanie spoczynku.

Przez kilkanaście lat w Urzędzie Ochrony Państwa, a następnie w ABW zajmował się prowadzeniem śledztw w sprawach przestępczości narkotykowej, nieprawidłowości przy prywatyzacji przedsiębiorstw państwowych, naruszeń przepisów ustawy o zamówieniach publicznych, przestępczości podatkowej i naruszenia tajemnicy państwowej, potem wykładowca Centralnego Ośrodka Szkolenia ABW w zakresie zaawansowanych technik przesłuchań i analizy behawioralnej w procesie wykrywania kłamstwa oraz taktykach i technikach prowadzenia czynności procesowych. Od 2010 trener i specjalista do spraw szkoleń szczecińskiej firmy NP2-Konsulting (szkolenia z zakresu przesłuchań, komunikacji interpersonalnej i szeroko pojętego bezpieczeństwa, w tym bezpieczeństwa informacji w biznesie). W ramach firmy NP2-Konsulting prowadził szkolenia dla personelu narażonego na izolację – SERE, dla żołnierzy wyjeżdżających na misje do Bośni i Hercegowiny i do Afganistanu. W latach 2011-2012 prowadził zajęcia dla studentów Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie z zakresu podstaw posługiwania się bronią palną i innych aspektów związanych z graniem postaci policjanta. Od lutego 2014 r. specjalista ds. bezpieczeństwa Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego Lewiatan.

Koordynator lokalny
(województwo zachodniopomorskie)

logo_stopka.png

TECHNOPARK POMERANIA
Kamila Kijo
promocja@spnt.pl